logo

JAK NA TO?

1. ZAVOLEJTE NÁM na tel. č.: +420 739 592 562 a objednejte se na konkrétní termín a balíček služeb. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

2. PŘIHLASTE SE do Vašeho profilu na www.fotoprome.cz , potvrďte termín a detaily focení, případně si zažádejte o změnu a těšte se na Váš den plný nezapomenutelných zážitků.

3. PŘIJĎTE k nám do ateliéru ve Veverkově ulici, složte zálohu a nechte se vést profesionály v oblasti fotografie. A především si to užijte!

4. VYBERTE SI fotografie, které se Vám líbí nejvíce, zvolte si velikost, barevné provedení, případně další nadstandardní služby, jako je atypický formát, Creative Art Photo, zarámování, výroba kalendáře a mnoho dalších.5. VYZVEDNĚTE SI Vaše hotové fotografie v krásném a luxusním balení nebo si je nechte pohodlně doručit domů.

6. PROHLÉDNĚTE SI Váš BonusWeb, poskládejte si v něm Vaše fotografie a pochlubte se jimi Vaší rodině a známým. Slibujeme, že na fotografie od nás budete pyšní.

7. NEOMEZUJTE SE pouze na běžné fotografie. Vaše fotografie dokážeme špičkově vytisknout na malířské plátno a v našem vlastním rámařství pro něj vybrat ideální rám, připravíme Vám nádherné kalendáře, fotoknihy a mnoho dalších skvělých dárků