logo

Těhulky

Zachyťte jedny z nejkrásnějších okamžiků Vašeho života. Zdokumentujte, jaká jste vždycky chtěla být. Budete si tak moci kdykoliv připomenout toto období plné šťastných emocí a čekání a podělit se o něj i s Vašimi dětmi a rodinou.
MILÉ TĚHULKY, NEZMEŠKEJTE TO - TĚHOTENSTVÍ TOTIŽ NETRVÁ VĚČNĚ...

Co je na focení těhotenství nejtěžší? Je to právě krátká doba, po které lze těhotná bříška opravdu hezky fotografovat. Těhulky často přemítají, hledají a neví, jestli si mají na těhotenské fotky troufnout nebo ne, až už je nakonec pozdě. Při focení s dětmi u nás v ateliéru poté velice často maminky vidí fotky a obrazy těhotných a zoufají si, že „to propásly a už nikdy takové fotky mít nebudou…“. Nezařazujte se k těmto zástupům zoufalých, dodejte si odvahy a dopřejte si tuto jedinečnou fotografickou vzpomínku na dobu, kdy jste těhotná, jednou za to budete opravdu vděčná a budete šťastná, že máte takto krásné fotky Vašeho bříška.

VE KTERÉM MĚSÍCI NA FOCENÍ TĚHOTENSTVÍ?

Pokud během Vašeho těhotenství hledáte pouze jeden termín na fotografování, platí pro výběr ideálního termínu jediné pravidlo – snažte se zvolit takovou dobu, kdy bude Vaše bříško krásně zakulacené a již dobře vidět, je ale zbytečné to přehánět a čekat až posledních dnů těhotenství. Nejčastější doba pro focení těhotných je tedy polovina a konec sedmého měsíce. Pokud je to Vaše první těhotenství, nebo jste spíše drobnější těhulka, budete zřejmě moci fotografovat i později během osmého měsíce.

TĚHOTENSTVÍ TÝDEN PO TÝDNU FOTO

Program Těhotenství týden po týdnu je náš nejdelší program těhotenské fotografie. Přestože mnohé nastávající maminky napadne těhotenské fotografování většinou až krátce před porodem, snažíme se nabídnout i dokumentaci Vašeho těhotenství v několika oddělených foceních.

Především díky naší dlouhodobé spolupráci na jedinečném projektu „těhulka LIVE“ , ve kterém se jedna těhulka fotografuje měsíc po měsíci, či takřka týden po týdnu, víme, jak nádherné je opakované focení v těhotenství a tedy zachycení vývoje těhotenství v čase a tím i jak nádherně roste bříško.

Rozhodli jsme se proto tedy tento typ focení těhotenství nabídnout i zákaznicím z řad veřejnosti. Náš program těhotenství týden po týdnu nabízí zachycení Vašeho těhotenství ve čtyřech oddělených foceních, jejichž čas si samozřejmě můžete určit. Jako bonus od nás získáte ještě i focení novorozeného miminka zdarma

K FOTKÁM TĚHOTNÝCH PATŘÍ TATÍNCI

Pokud těhotenské fotky nebudou překvapení, zkuste vzít na focení i budoucího tatínka. Možné ne na úplně celé fotografování, ale třeba jen na jeho konec. Můžete tak mít krásnou kombinaci vlastních těhotenských fotografií a pár i s budoucím tatínkem. On se množná asi bude bránit a nebude se mu do fotografování moc chtít, jenže jakmile z něj nebude nastávající tatínek a z Vás těhulka, většinou změní názor a chce mít krásnou společnou fotografii. A bylo by opravdu škoda, kdyby už bylo pozdě…

TĚHULKY - NIJAK SE PŘI FOCENÍ NEOMEZUJTE!

Těhotné maminky při fotografování i na těhotenských fotkách požívají tak zvláštní status, že se mohou odvážit i do takových fotek, do kterých by si bez bříška vůbec netroufly. Zřejmě je to tím, že středobodem focení těhulek je samotné bříško a ten zbytek, je tam jaksi „navíc“. Odvažte se proto i vy během těhotenského focení do takových fotek, jako je těhotenský akt apod.

Je dobré, když během focení vystřídáte několik stylů, od klasické zcela oblečené těhotenské fotografie, přes odhalené bříško, lehké zahalení až po úplný těhotenský akt, pouze např. s „hand bra“ apod. Budete mít tolik různých fotek, že budete mít co ukázat veřejnosti, mít těhotenské fotky pro babičky a dědečky a budete mít i nádherné těhotenské portréty čistě pro Vás a Vašeho partnera. Stračí se jen nebát a připomenout si, že jste v tomto období mimořádně krásná a pouze sama sobě si možná připadáte jako „neohrabaná velryba“.

JAK FOTIT TĚHOTENSTVÍ?

Aby bylo Vaše focení těhotenství i výsledné fotografie opravdu krásné, je třeba držet se několika zásadních pravidel. Samozřejmě se na focení s Vaším bříškem musíte těšit. Nezapomeňte být dobře vyspaná a odpočatá. Nezapomeňte s sebou na focení vzít dost věci – je jedno, že se do kalhot již asi nedopněte – mohou při fotografování zůstat rozepnuté. Nezapomeňte vzít i něco, co hezky obepne a vyrýsuje Vaše bříško, bude přeci vždy dobře mít i nějaké těhotenské fotografie, které budete moct ukázat rodičům… Několik hodin před samotným focením je vždy dobře sundat si vše, co by mohlo způsobovat otlaky (punčochy, stahovací těhotenský pás apod.) nejsou moc hezké a zbytečnou retuší by fotografie ztrácela na přirozenosti. Máte další dotazy, jak se na fotografování těhotenství připravit? Zavolejte nám, je spousta tipů a triků a bude lepší, když to probereme společně.


VELKÉ SLEVY NA FOCENÍ TĚHOTENSTVÍ

Všem, kdo milují krásné fotky těhotenských bříšek, nebo někomu chtějí darovat krásné fotografování v těhotenství a zároveň mají rádi i velké slevy nyní určitě uděláme velkou radost. V našem ateliéru totiž k Vánocům přinášíme jedinečnou nabídku dárkových poukazů na focení těhotenství s velkými slevami a samozřejmě i slevami na ateliérové focení těhulek a těhotných bříšek.

Na našich stránkách SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ SLEVY si můžete zcela ZDARMA vytvořit a stáhnout dárkový poukaz na focení, který můžete věnovat Vašim nejbližším, nebo i klidně sami sobě.

Pro dárkový poukaz si můžete vybrat ze speciálně vytvořených a velice krásných těhotenských balíčků, které obsahují nejen samotné ateliérové fotografování těhotných maminek, ale mnoho dalších exkluzivních dárků, jako jsou nádherné obrazy na plátně, osobní kalendáře, plakáty, velkoformátové fotografie a mnohé další, které obdarované opravdu potěší a překvapí svým rozsahem i luxusností.

A to nejlepší nakonec: dárkový poukaz nemusíte ihned platit. Jednoduše si ho vystavte a vytiskněte a teprve, když se ho rozhodnete využít, nebo se obdarovaný objedná na konkrétní termín focení k nám do ateliéru, teprve v tento okamžik se s Vámi spojíme a pošleme Vám cenu za focení. Navíc jsou tyto jedineční dárkové poukazy se skvělými slevami až 30%. Ani jedno se ale obdarovaný samozřejmě nedozví – pokud mu to tedy sami nevyzradíte…