logo Fotoprome.cz

ČISTÉ A PŘIROZENÉ FOTOGRAFIE DĚTÍ A RODIN

20.11.2014

Také milujete čisté a přirozené fotografie dětí a rodinné fotky? V tom případě budete nadšení z našeho nové ateliéru, který je pro světlé a hravé fotografie dětí zcela ideální. Jak už je u nás zvykem, samozřejmě to není jen tak nějaký běžný ateliér s fotografickým plátnem, na který jsme možná zvyklí u jiných fotografů…

Ateliér je postavený jako kompletní interiér, s krásným nábytkem, postelí, tapetami a spoustou nádherných zákoutí. Děti tak při fotografování nemusejí nijak "pózovat" a nemají pocit, že jsou do něčeho nuceny - jen tak si užívají a hrají a přitom fotografujeme. Při dobrém počasí je možné fotit dokonce na denním světle, ve kterém jsou fotky dětí asi nejkouzelnější

Samozřejmě si ale při objednání na fotografování dětí můžete vybrat, který ze stylů focení Vám je bližší - zda toto čisté a přirozené focení dětí, nebo stylizované fotky dětí z klasického ateliéru s hračkami, rekvizitami a spoustami pozadí.

Focení dětí v přírodě

11.9.2014

Léto je za námi a s ním i prázdniny a děti musí zpátky do školy a jsou tu starosti a brzy i podzim a vánoce a …
Ale dost nářků, protože září je mnohem víc, než jen začátek školního roku. Konečně je tady taky opět babí léto a s ním nádherné šikmé sluníčko, které dokáže všechny fotografie naladit do tak překrásných teplých tónů a fotkám v přírodě dodat neopakovatelné kouzlo.
Nepropásněte to tedy! Teplých slunných dní už nebude moc a fotografie dětí v přírodě za to opravdu stojí. Při focení v přírodě jsou děti ve svém živlu a cítí se skvěle, jsou uvolněné a focení je baví. Na fotkách je to opravdu znát. Fotografie z přírody jsou přirozené, čisté a svěží a dokážou zachytit jedinečnou osobnost dítěte se vším, co je pro něj typické.
Všechny balíčky focení dětí v přírodě najdete přehledně opsané i se spoustou příkladů u nás na stránkách Focení dětí v přírodě - Focení v exteriéru

Nový ateliér Boudoir a Glamour fotografie

9.8.2014

Ve Fotopromě.cz moc dobře víme, že všechny jste krásné, některé si to uvědomujete a jste na to hrdé, některé to zatím skrýváte, některé si to nechcete přiznat a některé jste jen zbytečně kritické a nechcete vlastní krásu vidět…

Všechny si ale zasloužíte odhalit Váš pravý půvab, ukázat sobě i všem ostatním, jak jste doopravdy krásná a konečně získat zaslouženou sebedůvěru.

Zaslouží si to každá z vás a je lhostejné, jestli jste velké, nebo malé, svobodné, nebo vdané, štíhlé, nebo plnější… Pro Vás všechny jsme připravili nádherný boudoir ateliér, který připomíná luxusní hotelový pokoj a je plně vybavený vytvořený speciálně pro vás a vaše nádherné boudoir fotografie, glamour focení a fotografický akt.


Připravili jsme pro Vás speciální balíčky pro boudoir a glamour fotografie, které najdete na adrese: Boudoir focení.

Beauty Portrét

Beauty Portrét
Boudoir Focení
Boudoir Foto studio
Boudoir Fotografie
Boudoir Portrét
Boudoir Foto portrét
Boudoir Studiová Fotografie
Glamour focení
Glamour fotografie
Glamour foto


Fotoprome.cz slaví 5 let!

3.9.2014

Huráááá, je to takřka neuvěřitelné, ale zanedlouho oslavíme 5 let ateliérů Fotoprome.cz! Zdá se to jako včera ale uteklo to jako voda. Vyfotili jsme spousty a spousty fotek, a ačkoli se nám to nechce nikomu věřit, z prvních vyfocených miminek jsou dnes už školáci.

Za tuto dobu jsme potkali spousty a spousty skvělých lidí, nádherných dětí, roztomilých miminek a jsme moc rádi, že jsme je všechny mohli doprovázet jedinečnými okamžiky jejich životů a pomoci zastavit čas a zachovat nádherné společné pro ně i jejich nejbližší. Velice si vážíme toho, že nám zůstáváte po celou tuto dobu věrní a znovu a znovu se potkáváme, abychom společně oslavili tu narozeniny, tu rostoucí bříško, nebo si prostě jen tak udělali radost.

Všem vám moc děkujeme a těšíme se na dalších, snad stejně nádherných a neuvěřitelných 5 let!

Focení v exteriéru zdarma!

10.6.2014

Jakmile to počasí dovolí, velice rádi fotografujeme v přírodě. Focení v exteriéru je totiž nabité skvělou a hravou atmosférou a umožňuje nám dělat spousty a spousty nádherných fotografií dětí, které jsou "ve svém živlu" a plné radosti. Fotky dětí v exteriéru a hlavně v přírodě jsou zcela přirozené a není je tedy nutné nijak výrazně stylizovat. Jsou proto zcela odlišné od fotografování v ateliéru. Není ale ani možné říct, že jsou lepší, nebo horší; oba druhy fotografování jsou prostě jen velice odlišné a my máme rádi oba úplně stejně…

Vlastně se dá říct jen tolik, že v létě děti raději fotografujeme v přírodě a v zimě zase fotíme v ateliéru… :)

Letošní počasí zatím focení v přírodě nijak nepřálo, takže jsme byli odkázáni pouze na ateliér, ale červen konečně přinesl sluníčko a hurrááá venkovní focení je tu! Abychom tuto skvělou zprávu náležitě oslavili, rozhodli jsme se udělat letošní první focení v exteriéru úplně ZDARMA, čili:


V úterý 10. 6. uspořádáme ZDARMA pro 3 děti ve věku 3-6 let foto v exteriéru (v parku v Praze). Máte zájem? Pošlete nám fotku Vašeho broučka a Vaše tel. číslo na email klara@fotoprome.cz a držte si palce, třeba vybereme právě Vás!!


Focení dětí v Exteriéru | Fotoprome.cz

POZOR FOCENÍ ZDRAMA! V úterý 10. 6. uspořádáme ZDARMA pro 3 děti ve věku 3-6 let focení v exteriéru (v parku v Praze). Máte zájem? Pošlete nám fotku Vašeho broučka a Vaše tel. číslo na email klara@fotoprome.cz a držte si palce, třeba vybereme právě Vás!!

Focení tatínkovi k narozeninám

8.6.2014

V ateliéru se u nás po půl roce na focení miminek opět zastavila malá Jolanka s maminkou aby společně nafotily fotografie jen a jen pro jejich tatínka k narozeninám. Jak se Vám líbí, taky byste si nechali líbit takovéhle přání k narozeninám?

Focení miminek Praha

Rámování obrazů a zrcadel ve Fotoprome.cz

28.5.2014

V ateliéru Fotoprome.cz se snažíme, aby vždy bylo co možná perfektní. Netýká se to jen samotného focení, vybavení ateliérů, množství rekvizit na focení, zákaznického servisu apod., ale samozřejmě i všech dalších věcí, které je s fotografiemi možné dělat.

Tak, jak se zvyšují naše nároky, musíme stále více ale dělat sami, protože nikdo jiný není schopný, nebo alespoň ochotný dodávat kvalitu, kterou pro Vás a Vaše fotografie požadujeme. To, co nejrůznější dodavatelé tisků, fotoobrazů, pláten, kalendářů a rámů umí dodat, je sice levné, ale podle toho to taky vypadá.

Řekli jsme si tedy „dost!“ a nejenže dnes sami vlastníme nejmodernější technologii na tisk fotografií v galerijní kvalitě, ale dokážeme rovněž vytisknout Vaše fotografie na galerijní papíry a jedinečná plátna s mimořádnou trvanlivostí. A když už jsme měli nádherné obrazy z fotek, narazili jsme zákonitě na další problém: v České republice nebyl dostatek vhodný a kvalitních rámů. Bylo zde několik málo okoukaných a nevýrazných rámů a nikdo nic dalšího nechtěl dovézt.

Nezbylo nám tedy nic jiného, než se postarat i o to a začít vozit z celé Evropy rámy. Postupem času jsme vytvořili neuvěřitelnou sbírku rámů na obrazy, které nemají v Praze ani nikde jinde v České republice obdoby – v Naší nabídce je více než 7.000 rámů, z toho více než 2.000 u nás ve vzorcích. Rámování obrazů je proto možné jak do jednoduchých, elegantních a čistých linií, tak do klasických rámů na obrazy, blondelových rámů , široké škály dřevěných rámů, rámů ve stylu Provence a samozřejmě i do mnoha luxusních a ornamentálních rámů.

Setkali jsme se s tak pozitivní odezvou, že jsme při našem ateliéru dokonce otevřeli samostatné rámařství, kde jen dnes možné cokoli, včetně rámování zrcadel na míru apod. některé z našich rámů a více o rámařství naleznete na stránkách věnovaných speciálně rámování obrazů .

Rámování obrazů - Frame-it.cz

Rámování obrazů - Frame-it.cz
Luxusní rámy na zrcadla - Frame-it.cz
Dřevěné rámy na obrazy - Frame-it.cz


Sousedé, děkujeme!

20.5.2014

Ach, jo, tak se nám zase jednou ukázala česká povaha…

Tak dlouho se dohadujeme s majiteli psů, že naše zeravy nejsou psí záchody, že do ateliérů chodí i malé děti a novorozená miminka my kvůli jejich bezpečí musíme dennodenně čistit chodníky, aby se maminky nebály a všude nebyla cítit psí moč…

tak dlouho se dohadujeme s lidmi, kteří si u souseda kupují pivo a cigarety, že naše květináče před ateliérem a obchodem nejsou odpadkové koše a že se do nich nic nemá házet…

Zkrátka, tak dlouho se bijeme o to, aby to na Letné bylo ještě hezčí a u nás se Vám všem líbilo ještě víc, až někomu dojde trpělivost a stromy v noci prostě rozláme… :(

A závěr je:

1. změna klasického přísloví se džbánem na: „tak dlouho se o něco staráte, až Vám to nějaký zmetek zničí….“

2. Prosba: Pokud někdo znáte toho zmetka, který nám je polámal, buďte prosím té lásky a nakopejte ho za nás tam, na čem obvykle sedí!

Zlomeny zerav západní

Tipy pro focení novorozenců - č.1

2.5.2014

Protože stále více a více z Vás touží po nádherných fotkách novorozeného miminka ( newborn photo ), rozhodli jsme se tomuto tématu maličko věnovat a sepsat Vám postupně pár tipů, na které je třeba dávat pozor, aby focení malým mimčem klaplo tak, jak má… :)

Takže, dnešní Tip č. 1 – a hned samozřejmě ten ze všech nejdůležitější: Objednávejte se co nejdříve!

Jen opravdu malá miminka je totiž možné takto fotit – proto je to koneckonců Focení novorozených miminek, či newborn foto. Důvodů je samozřejmě hned několik. Především ale takto malá miminka bez problémů a hluboce spinkají a je možné je zcela běžně fotografovat, manipulovat s nimi a nic je tak netrápí.

Větší miminka už otevírají očička, budí se a pláčou a focení zdaleka nejde jako „na drátkách“, jak je tomu při fotografování nejmenších miminek

V rámci ateliéru Fotoprome.cz máme jedno studio, které je na focení novorozených miminek specializované, proto se není čeho bát a vše je bezpečné, čisté a především naprosto teplé a miminka a novorozenci se tak u nás cítí opravdu skvěle.

Proto:

- Novorozená miminka fotografujte nejlépe ihned po narození, nebo do věku 14 dní

- Objednávejte se ještě před porodem, nebo těsně po něm

- Pokud by se porod třeba zpozdil, termín je samozřejmě možné bez problémů posunout, nebo zrušit. Je to ale mnohem lepší, než jej nakonec nemít vůbec… :)

- Když tuto dobu maximálně 14-20 dní propásnete, tak jste již minuli ideální dobu na focení a další krásné fotky budete mít až zase od věku cca 4 měsíců! Nepropásněte to proto, abyste nelitovali…

Fotoprome.cz - newborn focení

Evička, 16 dní


Fotoprome.cz - miminka focení

Kubík, 19 dní

Focení novorozených miminek (Newborn) zdarma

5.3.2013

Focení novorozenců (tzv. NEWBORN focení) je stále oblíbenější - protože, nalijme si čistého vína, kdo by těm nádherným fotkám malých kulíšků dokázal odolat. Fotky novorozených miminek dělají radost nejen maminkám a tatínkům, ale samozřejmě i nám, zejména když potom můžeme porovnat novorozených mimísků na fotkách s již odrostlejšími miminky, které se u nás fotí ať již ve čtyřech měsících, nebo i na své první narozeniny.

Jenže taky víme, že narození miminka není nic levného a ne každá maminka si může focení dovolit… Rozhodli jsme se tedy podpořit maminky, které se u nás fotí v těhotenství se svým bříškem. Tyto nastávající maminky ke všem těhotenským focením alespoň v rozsahu balíčku basic získají první focení novorozeného miminka ZDARMA!

U každého balíčku těhotenského focení je vždy uvedeno, jaký balíček focení novorozeňátek k němu jako BONUS patří.

Doufám, že tak již každý bude moct mít tato nádherné fotky novorozených miminek a nebude muset litovat, že penízky potřeboval zrovna na něco jiného…

Focení Novorozenců - Fotoprome.cz

Focení Novorozenců - Fotoprome.cz
Newborn focení - Fotoprome.cz
Focení novorozených miminek - Fotoprome.cz
Focení novorozenců - Fotoprome.cz
Focení novorozeňátek - Fotoprome.cz
Newborn Foto - Fotoprome.cz
Newborn Photo - Fotoprome.cz
Foto novorozených miminek - Fotoprome.cz
Foto novorozeňátek - Fotoprome.cz